CO NAS CZEKA W LUTYM 2022 r. 

 

Drodzy Rodzice

Od przyszłego tygodnia, gdy brak będzie – ostrzeżeń meteorologicznych o zdarzeniach mających istotne znaczenie dla bezpieczeństw dzieci, rozpoczynamy wyjście na podwórko i  zabawy na śniegu (rodziców prosimy o odpowiedni strój czyli kombinezon lub spodnie ocieplane ,nieprzemakalne rękawiczki).

Dnia 2.02.- „Dzień Babci i Dziadka”grupa młodsza ( prosimy o odświętny strój, transmisja na stronie Facebooka).

Dnia 08.02 „Dzień Babci i Dziadka” grupa starsza  ( prosimy o odświętny strój, transmisja na stronie Facebooka).

Dnia 09.02.-  „ Karnawałowa Podróż Dookoła świata”( 2 godziny z animatorką, podróż po najdalszych zakątkach globu w poszukiwaniu tradycji ,muzyki oraz ciekawostek kulinarnych).tańce indiańskie, hawajskie limbo, bitwa kwiatowa rodem z Nicei ,walc wiedeński, tańce do największych hitów sezonu, pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników zabawy, moc konkursów tanecznych 

Rodziców prosimy tym dniu  o karnawałowe stroje dla swoich pociech.

 

INFORMACJA 

We wtorek ( 07.12. 2021) dzieci z grupy starszej będą brały udział w zajeciach kulinarnych -,, Pieczenie pierników". Bardzo prosimy, aby dzieci przyniosły posypki do dekorowania ciastek.

 

CO NAS CZEKA W LISTIOPADZIE ORAZ GRUDNIU 

 

DRODZY RODZICE!

 

  1.  Dnia 24.11.2021- wizyta Pana leśniczego z Nadleśnictwa Stary Sącz (sadzenie drzewek, pogadanka, projekcja filmu).
  2. Dnia 25.11.2021 Dzień Pluszowego Misia zabawy z pluszakami i z przybyłym misiem.
  3. Dnia 26.11.2021 starsza grupa zaprezentuje dla rodziców na Facebooku przygotowane przedstawienie „Krasnal ,jesień i poziomki”
  4.  Dnia 29.11 2021 Grupa Maluszków odbędzie „Pasowanie na przedszkolaka” uroczystość będzie nagrana i zaprezentowana na Facebooku dla rodziców.
  5. 30.11.2021 Zabawa Andrzejkowa (wróżby, tańce ,konkursy, poczęstunek).
  6. Dnia 01.12.2021 wyjazd do Pedagogicznej Biblioteki w Nowym Sączu (koszt wynajmu BUSA 200zł), ze względu na sytuacje epidemiczną nie korzystamy z autobusów MPK.
  7. Dnia 04.12.2021 „Barbórka „-poznajemy zawód górnika jego pracę , mundur .
  8. Dnia 06.12.2021 Spotkanie z Mikołajem -rozdanie paczek.
  9. Wizyta fotografa - sesja fotograficzna - zdjęcia nie będą zobowiązywały do kupna.
  10. Dnia 21.12.2021 Wigilia przedszkolna

Ze względu na pogarszającą się sytuacje epidemiczna w kraju i województwie  , zaostrzamy  środki ostrożności i procedurę dotyczącą ochrony pracowników i dzieci przed koronowirusem prosimy rodziców o: (maseczki przy wejściu na  teren przedszkola, dezynfekcję rąk, informowanie telefoniczne o problemach zdrowotnych ,które wystąpiły w rodzinie dziecka,rodzic nie wchodzi do przedszkola ,przekazuje dziecko wychowawcy )

Projekt Kuźnia Dostępnych Stron współfinansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji