Grupa „Małe Skrzaty”   

  1. Biel Filip                                  
  2. Błaszczyk Gabriel             
  3. Bugajski Krystian                    
  4. Chmielowski Bartosz              
  5. Fryzowicz Korneliusz             
  6. Jęczmyk Weronika                   
  7. Kociołek Karolina                   
  8. Kolat Liliana                            
  9. Konicki Filip                           
  10. Lupa Szymon                           
  11. Łukaszczyk Amelia                 
  12. Marmol Szymon                      
  13. Michalak Mariusz                    
  14. Nieć Magdalena                       
  15. Oleksy Szymon                       
  16. Pietrzak Bartłomiej
  17. Polakiewicz Bartosz                
  18. Rożdżyńska Marta                  
  19. Sekuła- Skwarło Maja            
  20. Skoczeń Wiktoria
  21. Staszewska Nina
  22. Szary Sylwester                     
  23. Wójcik Antonii                      
  24. Zagajska Nadia                      
  25. Żelasko Lena

 

 

Grupa „Krasnoludki”

 

1. Biskup Magdalena

2. Błaszczyk Patryk

3. Bodziony Oliwia                             

4.Brotoń Martyna

5. Gąsienica Klaudia                            

6. Karbarz Aniela                                

7. Klimontowski Adam                        

8. Król Julian                                        

9. Król Lilia                                           

10. Krzak Krystian                                

11. Krzyszkowski Michał                    

12 Kulpa Aleksandra                         

13. Majerski Kamil                              

14. Malaga Antonii                              

15. Michalak Jakub                             

16. Michalak Lena

17. Mucha Julia                                   

18. Paczek Lena                                  

19. Pietrzak Julia                                

20. Plata Kamil

21. Plata Marcel                                  

22. Rumin Magdalena                        

23. Szarek Amelia                               

24. Zagajski Kamil                              

25. Ząbek Nikodem        

 

 

Kadra Miejskiego Przedszkola nr 7 w roku szkolnym 2017/2018      

Grono Pedagogiczne

mgr Marta Trzcińska-Żak- dyrektor przedszkola                                        

* wykształcenie wyższe magisterskie z Pedagogiki specjalnej

* studia podyplomowe:

- Edukacja wczesnoszkolna

- Terapia pedagogiczna

- Organizacja i zarządzanie oświatą

 

mgr Dorota Gorzawska

* wykształcenie wyższe magisterskie z Pedagogiki przedszkolnej

 

mgr Elżbieta Klinke-Pyrdoł

* wykształcenie wyższe magisterskie z Edukacji  wczesnoszkolnej,

* studia podyplomowe:

- Organizacja i zarządzanie oświatą,

- Bibliotekoznawstwo

mgr Katarzyna Król

*wykształcenie wyższe magisterskie

mgr Wioletta Gawron

* wykształcenie wyższe magisterskie z  Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

licencjat: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią szkolną

 

Pracownicy administracji i obsługi            

Krystyna Cieśla

Agnieszka Gawlikowska

Anna Porębska

Grażyna Kolat

Celina Bielak

Mieczysław Kukuczka

Bożena Skoczeń

 

Mgr Dorota Zychowicz ( w zastępstwie za mgr Bożenę Wypych)